Halogeniniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai


Halogeniniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai SolBee yra skirti šildyti darbo ar kitas zonas vidaus ir lauko erdvėse. Šildytuvai puikiai tinkami tuomet, kai reikia momentinio šilumos šaltinio ar šildyti didelėse erdvėse esančias darbo vietas, kuriuose nėra galimybės pakelti temperatūros konvekciniais ar kito tipo šildytuvais ar išlaidos būtų neadekvačiai didelės įrengiant ir šildantis kitais būdais.

SolBee šildytuvai puikiai tinka patalpoms kur reikalinga šildyti tam tikras zonas. Todėl halogeniniai šildytuvai puikus pasirinkimas komercinėms, pramoninėms gamybinėms, prekybos ir pan. patalpoms bei lauko kavinėms, bažnyčioms ar sporto salėms šildyti.

SolBee halogeninių šildytuvų galių intervalas yra nuo 1,5 kW iki 4,0 kW. Šildytuvai gaminami dviejų spalvų: baltos ir tamsiai pilkos. Komplektuojami su kabeliu ir kištuku bei su kontaktų dėžute.

Šildytuvai gali būti montuojami ant sienos/lubų ar pastatomi naudojant specialų stovą, todėl yra garantuojamas tinkamas šilumos pasiskirtymas. SolBee halogeninių lempų gyvavimo (veikimo) trukmė – apie 7000 valandų. Visos produkcijos korpusai yra gaminami iš plieno padengto milteliniais dažais.